резервирање авантури

Откријте незаборавни искуства од патувањето
Тура и екскурзии по ниски цени низ Доминиканската Република.
Whatsapp
Отвори билет
Флексибилна опција за патници
Прочитај повеќе
Авантурата на Таино
Прочитај повеќе
Авантурата чека
Групни тури со ниска цена и приватни екскурзии
Можете да се опуштите и да уживате
Целата логистика е направена од нас
Искуство со гледање китови
Сезона 2023 година
Прочитај повеќе
Претходна
Следно

Најдете автентични искуства

Следете ја вашата љубопитност, почувствувајте ја радоста на вистинските откритија и истражете повеќе од Доминиканската Република.

Резервирајте со флексибилност

Добијте бесплатно откажување, планирајте во движење и резервирајте во последен момент. Откријте нови тури на вашиот пат.

Истражете ги можностите

Уживајте во персонализирани препораки и маршрути со преку 60.000 тури со водич, иконски атракции и многу повеќе.

Турнеја и екскурзија на Доминиканска Република

Нашите омилени искуства Доминиканска Република

Распродажба!

Распродажба!

Распродажба!

$83.00 По лице

Распродажба!

$145.00 По лице

Распродажба!

$125.00 По лице

кајак доминикана

Вашето патување започнува овде

Регистрирајте се сега за совети за патување, персонализирани маршрути и инспирација за одмор директно во вашето сандаче.

mk_MKMacedonian